3D figurka vlastní osoby

Získejte svůj originál, svoji věrnou kopii, a to díky unikátní technologii. Vše je na míru vyrobeno a ručně barveno. Postavičky mohou být dekorací interiérů nebo ozdobou pro jakýkoliv dort, a to ať už svatební či narozeninový.

Milovníci deskových her, cosplayeři nebo obdivovatelé historického šermu, takovou figurku jistě ocení. Jen si představte hrát oblíbenou deskovku se svou vlastní figurkou.

8 000 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
3D figurka vlastní osoby

Detailní popis produktu

Každá figurka je naprostý originál a nikde na světe nebude stejná, protože jste to přímo vy. Figurky se pohybují v cenovém rozpětí 2000-8000 Kč. Cenu ovlivňuje, jak je složité vytvořit 3D obraz, jaká má být velikost figurky, jak má být detailní ruční barvení, případně zda si chcete figurku vybarvit sami. Při objednávce více stejných figurek se již znovu neplatí vytvoření 3D obrazu, což výrazně snižuje cenu. 

Průběh realizace

 1. Vytvoření 3D obrazu
  Nejprve musíme vytvořit 3D obraz, což znamená se osobně potkat. Buď můžeme za předem domluvených individuálních podmínek přijet my za Vámi, nebo můžete přijet vy za námi. Vždy je potřeba se domluvit, jakou máte představu, zda je reálné a za jakých podmínek vytvořit 3D obraz.
 2. Výroba figurky
  Po vytvoření 3D obrazu se jde na výrobu figurky.
 3. Ruční malování
  Vyrobená figurka jde na ruční malování.
 4. Předání hotové figurky
  Hotová figurka se odesílá zákazníkovi, případně ji může zákazník osobně vyzvednout na naší provozovně.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 17.5.2024
Nechávala jsem udělat figurku kamarádky ze světa Harryho Pottera. Z figurky jsem nadšená a myslím, že bude i příjemkyně :). I když jsem nevolila nejdražší variantu se všemi detaily, i tak figurka vypadá skvěle. Komunikace byla naprosto perfektní, rychlá, vše mi bylo vysvětleno a případným připomínkám vyhověno. Jsem naprosto spokojená a těším se, až zas budu pro někoho potřebovat takový dárek :). Děkuji!
5
HS Avatar autora | 25.4.2023
Figurka předčila mé očekávání, jak zpracováním tak detaily na kostýmu. Lambert v náhledu je moje maličkost. Skener zachytí opravdu i ty nejmenší podrobnosti. Komunikace na výbornou a figurka byla zabalená v pěkné dřevěné krabičce.