Rodinný kalendář

Dřevěný rodinný kalendář se štítky pro svátky, narozeniny a životní události je velmi praktický nástroj pro organizaci rodinného života.

Vyberte typ štítků
490 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Rodinný kalendář

Detailní popis produktu

Každá událost v kalendáři má štítek s názvem svátku, jménem osoby s narozeninami, nebo jinou důležitou informací o životní události, jako jsou svatby, promoce, a podobně. Štítky jsou dřevěné různých tvarů, aby se rozlišila na první pohled událost. Je možné mít prázdné, kde si každý dopíše data, která chce a nebo již vygravírovaného textu, kde je potřeba nám zaslat požadovaný soupis jmen a dat. Štítky se snadno připevní na kalendář pomocí koleček a tak není problém, kdykoliv kalendář upravit.

Tento typ kalendáře pomáhá rodině udržovat přehled o všech důležitých událostech, narozeninách, svátcích, ale i plánech na celý rok a zároveň přispívá k vytváření rodinné tradice. Každý člen rodiny může přispět k organizaci kalendáře a dodávat nové štítky podle potřeby.

V případě volby gravírované štítky nám prosím zašlete požadovaná jména a data na info@chatarpg (do předmětu uveďte číslo objednávky) Děkujeme :-)

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 5.5.2023
Originální dárek pro rodinu a fakt funguje 😀 Poslala jsem kompletní data se jmény, vše precizně zpracováno. Kalendář se nám líbí. Doporučuji. ✌