Animefest 2023: Fantastický svět anime, kreativity a společenské zábavy

Animefest 2023, jedna z největších akcí svého druhu v České republice, se stal nezapomenutelným nejen pro fanoušky anime a mangy, ale i pro nás. Jako vystavovatelé jsme měli možnost být součástí této skvělé události a setkat se se skvělou komunitou lidí, kteří sdílejí naši vášeň.

Fantastická organizace a úžasní účastníci

Organizátoři Animefestu 2023 odvedli skvělou práci, aby vytvořili bezpečné a přátelské prostředí, kde se všichni mohli cítit pohodlně. Účastníci byli nadšení, otevření a plní energie, což celé akci dodalo speciální atmosféru. K vidění bylo mnoho úchvatných cosplay kostýmů, které předváděli návštěvníci. Také si ceníme, že Animefest byl akcí bez alkoholu, protože to nijak neubralo na zábavě a lidé se dokázali skvěle bavit i bez alkoholu.

Úžasní účastníci v úchvatných cosplay kostýmech
Úžasní účastníci v úchvatných cosplay kostýmech
Úžasní účastníci v úchvatných cosplay kostýmech
Úžasní účastníci v úchvatných cosplay kostýmech
Úžasní účastníci v úchvatných cosplay kostýmech
Úžasní účastníci v úchvatných cosplay kostýmech
Úžasní účastníci v úchvatných cosplay kostýmech
Úžasní účastníci v úchvatných cosplay kostýmech

Dřevěné zápisníky - naše novinka, která zaznamenala velký úspěch

Na Animefestu 2023 jsme měli možnost představit naši novinku - dřevěné zápisníky. Tento produkt se setkal s nadšeným přijetím a stal se tak oblíbeným, že jsme za pár hodin měli už jen pár posledních kousků. Všechny naše produkty, včetně našich oblíbených 3D figurek vlastní osoby a Trpasličího kostkového pokeru, se těšily velkému zájmu. Kostkový poker se tak rychle vyprodal, že jsme pro další zájemce udělali akci na cenu a dopravu zdarma jako omluvu, že už nemáme na místě k prodeji.

Stánek ChataRPG
Stánek ChataRPG
Stánek ChataRPG
Stánek ChataRPG

Viděli jsme zpěváka skupiny Jelen

Na Animefestu jsme měli tu čest vidět charismatického zpěváka a textaře skupiny Jelen, Jindru Poláka. Bylo nám líto, že jsme s ním nemohli strávit delší čas kvůli aktuální vytíženosti. I přes to, jak je uznávaný a oblíbený umělec, působil velmi přátelsky a vůbec se nedivíme, že ho lidé mají rádi. Doufáme, že budeme mít šanci se s ním znovu setkat a popovídat si. Třeba na jeho koncertu nebo další anime či jiné společenské akci.

Nezapomenutelná vystoupení, workshopy a cosplay soutěž

Akce nabídla řadu interaktivních workshopů a panelových diskuzí, které byly velmi informativní a zábavné. Byli jsme svědky, jak se lidé učí novým dovednostem, sdílejí své názory a diskutují o různých tématech souvisejících s anime, mangou a japonskou kulturou. Jedním z vrcholů akce byly nezapomenutelné vystoupení a cosplay soutěž. Účastníci ukázali své dovednosti a kreativitu při představení svých kostýmů, které byly skutečně fascinující a člověk u nich opravdu žas.

Závěr

Celkově jsme si Animefest 2023 nesmírně užili a jsme vděční za všechny krásné okamžiky a zážitky, které nám přinesl. Bylo nám potěšením setkat se s tak mnoha skvělými lidmi a sdílet s nimi naši vášeň pro anime, mangy a japonskou kulturu. Tato akce nebyla nejen místem setkání fanoušků anime a mangy, ale také platformou pro umělce a tvůrce, kteří se mohli prezentovat a sdílet své práce s ostatními. Lidé se zde schází a otevřeně sdílí své zájmy, učí se od sebe navzájem a vytváří mezi sebou silné vztahy. Na této akci se cítíte jako doma, bez ohledu na to, odkud pocházíte nebo jaké jsou vaše zájmy.

Chceme poděkovat všem, kteří nás navštívili na našem stánku, a všem, kdo nám pomohli tuto akci uspořádat. Vaše podpora a entuziasmus nám dávají sílu pokračovat v naší práci a vylepšovat se pro vás. Těšíme se na další rok a na další Animefest, kde se s vámi znovu setkáme. Do té doby se mějte skvěle a užívejte si anime, mangy a všechno, co japonská kultura nabízí!