Comic-Con Prague 2023: Nezapomenutelný zážitek plný her, setkání s Jakubem Kohákem a mnohem víc!

Na letošním ročníku Comic-Conu v Praze jsme měli tu čest prezentovat naše nejnovější produkty, užít si vzrušující atmosféru plnou her, zábavy a setkání s nejrůznějšími osobnostmi. Měli jsme příležitost se potkat, popovídat si a vyfotit se slavným Jakubem Kohákem. V naší reportáži se s vámi podělíme o nejlepší chvíle z tohoto nezapomenutelného zážitku.

Naše stolní hry v centru zábavy

Na Comic-Conu 2023 jsme prezentovali naše deskové hry, včetně oblíbených titulů jako Zvířátko nezlob se, Trpasličí poker a Dřevěné pexeso. Návštěvníci si je mohli vyzkoušet a bavit se, zatímco obdivovali naše originální produkty a technologie. V průběhu článku vám představíme několik fotografií z akce, abyste si mohli prohlédnout, jak jsme se na Comic-Conu bavili.

Naše stolní hry v centru zábavy
Naše stolní hry v centru zábavy

Neuvěřitelní cosplayeři s úžasnými kostýmy

Během Comic-Conu 2023 jsme se setkali s velkým množstvím lidí sdílejících naše zájmy a vášeň. Byli jsme ohromeni kreativitou cosplayových účastníků a úžasnými kostýmy, které předváděli. Některé z nich byly tak věrné svým předlohám, že byste si skoro mysleli, že je to opravdový herec. Stejně jako úžasný a skvělý člověk _roman__rossi, který přišel v cosplayi Barbara Conana. A dokonce nechyběla ani Rudá Soňa.

Účastníkům se líbila možnost, že si mohou nechat vyrobit svojí 3D figurku vlastní osoby, která je ručně malovaná a zachycuje i ty nejmenší detaily člověka a kostýmu. Tato přátelská atmosféra nám poskytla možnost navázat nová přátelství a budovat vztahy s našimi zákazníky.

Neuvěřitelní cosplayeři s úžasnými kostýmy
Neuvěřitelní cosplayeři s úžasnými kostýmy
Neuvěřitelní cosplayeři s úžasnými kostýmy

Setkání s Jakubem Kohákem – multifunkčním talentem

Jedním z vrcholů letošního Comic-Conu bylo setkání se slavným Jakubem Kohákem, který se nejen významně podílel na české filmové a televizní tvorbě, ale také exceluje jako spisovatel, dabér a člen kapely Wohnout. Jeho přítomnost na akci přispěla k neopakovatelné atmosféře a bylo pro nás velkým potěšením potkat tak výjimečnou osobnost.

Jakub Kohák – Multifunkční talent

Zážitek, na který se nezapomíná

Celkově jsme si na Comic-Con Prague 2023 užili nezapomenutelný víkend plný dobrodružství, fantazie a zábavy. S radostí se sem vrátíme i příští rok s novými produkty a dalšími vzrušujícími novinkami. Děkujeme všem, kdo nás navštívili a podpořili nás na této úžasné akci.

Comic-Con 2023 - Zážitek, na který se nezapomíná

Jako firma jsme vděční za příležitost prezentovat naše produkty na tak významné události, jako je Comic-Con. Zkušenosti a zážitky, které jsme zde získali, nám pomohou vytvářet ještě lepší produkty pro naše zákazníky a dále rozšiřovat naši komunitu.

Těšíme se na další ročník Comic-Conu a na setkání s fanoušky, kteří nám dali možnost sdílet s nimi naši vášeň. Comic-Con Prague 2023 byl pro nás nejen skvělou zkušeností a příležitostí k prezentaci naší práce, ale také inspirací pro naše další podnikání a tvůrčí projekty.