Blavicon 2022 - Akce ze světa Zaklínače, kde jsme poprvé představili nejen naše 3D figurky vlastní osoby

Blavicon 2022 - Temný úsvit se stal jedním z nezapomenutelných setkání fanoušků Zaklínače v České republice. V malebném prostředí Housova mlýna v Táboře se sjeli nadšenci z celé země i ze zahraničí, aby sdíleli svou vášeň pro tento fascinující fantasy svět. Celá akce byla nabitá magickou atmosférou, která všem účastníkům umožnila na chvíli zapomenout na realitu a přenést se do světa zaklínačů a středověkého dobrodružství.

Záplava úchvatných cosplay kostýmů a naše první 3D figurky

My, jako firma, jsme byli nadšeni, že jsme se mohli stát součástí této úžasné akce. S velkým potěšením jsme na Blaviconu poprvé představili naše 3D figurky vlastní osoby, které byly velmi dobře přijaty. Celý con byl plný úžasných cosplay kostýmů, které se pyšnily neuvěřitelnou mírou detailu a kreativity. Nechyběla ani cosplay soutěž, kde se představila řada talentovaných zahraničních návštěvníků.

Hudba, soutěže a trpasličí poker: zábava pro všechny

Blavicon 2022 nabídl široké spektrum zábavy pro všechny fanoušky fantasy světa. Na hlavním pódiu vystoupily kapely s dobovou hudbou, které celou atmosféru ještě více umocnily. Kromě soutěží a přednášek jsme měli na našem stánku populární Trpasličí poker inspirovaný světem Zaklínače. Tato zábavná hra se těšila velké oblibě a návštěvníci si ji mohli zahrát nebo dokonce koupit.

Celkově lze říct, že Blavicon 2022 byl skutečně nezapomenutelným zážitkem. Pokud jste fanouškem Zaklínače a fantasy světa obecně, rozhodně byste si tuto akci neměli nechat ujít. My jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto dobrodružstství a těšíme se na další ročníky, kde budeme mít možnost znovu se setkat se starými přáteli a navázat nová přátelství.

Řemeslné workshopy a medovinový sklípek - prozkoumání středověkých tradic

Blavicon 2022 byl nejen o fanouškovských setkáních, ale také o prohlubování znalostí a dovedností v oblasti řemesel. Na akci probíhaly různé workshopy, kde si návštěvníci mohli vyzkoušet tradiční řemesla jako kovářství či práci s kůží. Navíc, bylo možné zakoupit ručně vyráběné zbraně, zbroje, kožené výrobky a další poklady.

Medovinový sklípek byl jedním z velkých lákadel Blaviconu 2022. Lidé se zde scházeli, aby ochutnali výtečné medoviny a sdíleli své zážitky z conu. Degustace medovin a pohodová atmosféra krčmy přispívala k uvolněnému duchu celé akce.

Vynikající jídlo a celodenní zábava - konečný verdikt

Jídlo na Blaviconu bylo chvályhodné, i když někdy museli návštěvníci počkat déle na své objednávky kvůli velkému množství lidí. V průběhu celého dne byla zajištěna zábava až do ranních hodin, což činilo tuto akci neodolatelnou pro všechny přítomné.

Z naší zkušenosti můžeme říct, že Blavicon 2022 byl skvěle organizovaný a nabídl nepřeberné množství zážitků, které si fanoušci světa Zaklínače ještě dlouho budou pamatovat. Jsme hrdí, že jsme se mohli stát součástí této akce a už se nemůžeme dočkat příštího ročníku. Děkujeme všem, kdo přišli a podpořili nás při prezentaci našich 3D figurek vlastní osoby a Trpasličího pokeru!